درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما

درباره شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک

 

شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک به عنوان شرکت تخصصی بازرگانی و پیمانکاری پروژه های حفاری اکتشافی معدن در هلدینگ معدنی شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد. زمینه فعالیت شرکت در حوزه های اجرای پروژه های حفاری و اکتشاف معادن ایران با رویکرد مالکیت ماشین آلات و تجهیزات مربوطه بوده و با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی در خصوص تامین ماشین آلات معدنی و حفاری ، قطعات یدکی مورد نیاز ، تجهیزات درون چاهی و مواد شیمیایی جهت پروژ های داخل و خارج از کشور با هدف ارائه خدمات تخصصی با رویکرد روشهای علمی در این حوزه فعالیت می نماید. 

پیام مدیرعامل

شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک شرکتی است: غنی از ارزش برای ذینفعان، دانش‌محور و متخصص، هدایت‌کننده و ارزش‌آفرین برای تمامی بخش‌های زیرمجموعه.

دیدگاه ما حفظ حقوق سهامداران، مشتریان،كاركنان و شركاء، افزایش كارایی سازمان، پذیرش رقابت و كاهش هزینه،  نوآوری و خلاقیت در راستای مأموریت شرکت می‌باشد. همچنین ایجاد روحیه کار تیمی و باور به اخلاق کسب‌وکار و اعتقاد به اینکه ما هم می‌توانیم در مقیاس‌های بزرگ فعالیت نماییم، نقطه قوت اساسی هیأت‌مدیره بوده است.

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران بر آن است تا ضمن ایجاد ارزش‌افزوده برای سهامداران و همه گروه‌های ذینفع، بتواند با اتکا به خداوند مهربان و باهدف ارزش‌آفرینی، پرچم‌دار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشد و  سهم ناچیز خود را در راستای آبادانی کشور عزیزمان ایران ادا نماید.

Sepehr Talashgaran

معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران یکی از هلدینگ‌های تخصصی متعلق به شرکت‌ تلاشگران اقتصاد پایدار، به همراه شرکت‌های تابعه(شرکت تلاشگران پایدار زرمس ایرانیان- شرکت نام‌آوران نصر سمنان-شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک-شرکت تلاشگران معادن زرمس) که در انجام کلیه فعالیت‌های معدنی ازجمله اکتشاف، استخراج، فرآوری و واردات ماشین‌آلات و تجهیزات تخصصی اکتشاف فعالیت می‌کند.

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران (سهامی خاص) در ۲۶ مهر  سال ۱۴۰۰ هجری شمسی،  تحت شماره ۵۸۵۱۴۱ در دفتر ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است و باهدف مدیریت و بهینه‌سازی ارتباطات مابین شخصیت­های حقوقی و حقیقی فعال در بخش معدن و صنایع معدنی ایران، ﺗﻮﺳﻌﻪ فعالیت‌های ﻣﻌﺪﻧﯽ ﺷﺎﻣﻞ اﮐﺘﺸﺎف، اﺳﺘﺨﺮاج و ﻓﺮآوري و ارﺗﻘﺎي هم‌افزایی در ﻫﻠﺪﯾﻨﮓ  ایجادشده و در این راستا از کلیه ابزارهای مرسوم و نوین، به‌طور متوازن و منطبق بر نیاز مخاطب خود، بهره برده است. سرمایه ثبتی سپهر تلاشگران ۳۵۰،۰۰۰ میلیون ریال بوده و شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار، سهامدار اصلی این شرکت باشد.

تلاشگران پایدار زرمس ایرانیان

حوزه فعالیت: اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معدن مس و مولیبدن در ایران برای تولید، توزیع و فروش محصولات با عیار بالا از سنگ مس. سنگ معدن و سنگ معدن مولیبدن، توزیع و فروش محصولات تولید شده در ایران یا خارج از کشور، با مشارکت دیگران برای همکاری در طرح‌های بازپرداخت مربوط به صنعت مس، انجام کلیه عملیات مالی، تجاری، صنعتی، معدنی و خدماتی و معاملات مربوطه، مستقیم یا غیرمستقیم است. 

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

 پروژه احداث کارخانه مس سیاستراگی در استان سیستان و بلوچستان، شمال غربی زاهدان که احداث آن با ظرفیت سالانه ۳۰۰۰ تن در سال ۱۳۹۹ شروع شد و نوع محصول مس اکسیدی با عیار متوسط ۸/۰ درصد می‌باشد.

 

 

 

حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.

بایگانی‌ها

دسته‌ها